Dołącz do CROCODERS

Kogo szukamy?

Front-end Developer

Miejsce pracy: Kraków

Zadania

Rozwój i utrzymanie aplikacji webowych
Projektowanie architektury oprogramowania działającego w środowisku klient-serwer z uwzględnieniem rozwiązań opartych na chmurze
Przygotowywanie dokumentacji projektowej
Zapewnianie wysokiej jakości wytwarzanego oprogramowania
Współpraca z zespołem developerów pracujących w zwinnych metodykach rozwoju oprogramowania

Pożądany profil

Znajomość JavaScript (ES6), HTML5, CSS
Znajomość baz danych MySQL, PostgreSQL, MongoDB
Znajomość Linuxa na poziomie użytkownika
Znajomość co najmniej jednego z frameworków: Bootstrap, AngularJS, React.JS

Oferujemy

Płacę z zakresu 5000 - 10000 zł netto w zależności od kwalifikacji kandydata
Możliwość wyboru formy zatrudnienia; jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, w tym B2B
Regularne szkolenia i rozwój kompetencji
Jasno wyznaczona ścieżka kariery w której realizacji firma będzie Cię wspierać poprzez właściwy dobór zadań i szkoleń
Elastyczne godziny pracy lub możliwość częściowej pracy zdalnej

Back-end Developer

Zadania

Dobra znajomość conajmniej jednego z języków skryptowych: JavaScript, PHP, Python
Mile widziana będzie znajomość środowiska Node.js
Znajomość co najmniej jednego z frameworków: LoopBack, Django

Oferujemy

Sposób aplikacji

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów pocztą elektroniczną na adres office@crocoders.pl wpisując w temacie maila wybrane stanowsiko.

Czym się zajmujemy?

Proponujemy starannie zaprojektowany i sprawdzony w praktyce proces produkcji oprogramowania. Szczegółowo analizujemy potrzeby naszych Klientów oraz doradzamy najlepsze rozwiązania. Specjalizujemy się w:

Aplikacje Webowe
Responsywne Interfejsy
Platformy Reklamowe i Statystyczne
Reklamy Rich-Media

Dlaczego Crocoders?

Przyjazna atmosfera w pracy

Szkolenia i inne ścieżki rozwoju

Wysokie wynagrodzenie

Ciekawe projekty

Zgrany zespół

Możliwość wyboru formy zatrudnienia

Elastyczne godziny pracy

Możliwość pracy zdalnej

Integracja

O Nas

Założyciele

Poprzez nowoczesne technologie webowe i wieloletnie doświadczenie wspieramy rozwój naszych Klientów.

Piotr Ćwiertniewski Chief Executive Officer Crocoders
Piotr Ćwiertniewski

Doradca Biznesowy

Mateusz Kupczyk Chief Technology Officer Crocoders
Mateusz Kupczyk

Lider Technologiczny

Bartosz Słocki Chief Information Officer Crocoders
Bartosz Słocki

Architekt Oprogramowania

Mariusz Petlic Agile Coach Crocoders
Mariusz Petlic

Agile Coach

Nasze Wartości

Nasze wartości dużo dla Nas znaczą. W każdym aspekcie naszego życia chcemy postępować zgodnie z nimi - zarówno wewnątrz firmy, jak i na zewnątrz. Wybraliśmy najważniejsze i chcemy się nimi z Wami podzielić.

Zaufanie
Chcemy zawsze wykonywać swoją pracę w środowisku pozwalającym na kreatywność i bezpieczne podejmowanie odpowiedzialności. A to jest możliwe tylko wtedy gdy obdarzamy się zaufaniem.

Rozwój
Chcemy ciągle iść do przodu i być liderem w odkrywaniu i budowaniu nowego świata. Cały czas szukamy nowych wyzwań.

Otwartość
Oczekujemy otwartości i sami ją oferujemy. Wymusza ona słuchanie i wzajemne zrozumienie. A to pozwala na efektywne działanie.

Kontakt

Potrzebujesz naszej pomocy? Skontaktuj się z nami!

office@crocoders.pl

(+48) 508 144 767